BUS SHOW 2018: BEULAS MYTHOS, slovenská premiéra luxusného autokaru

Zrejme jedným z najväčších prekvapení slovenského veľtrhu BUS SHOW 2018 v Nitre bude premiérové predstavenie luxusného autokaru HDH – BEULAS MYTHOS (v preklade mýtus, legenda, alebo vzor viery). Bude to skutočne úplne prvýkrát, kedy bude MYTHOS na Slovensku vidieť, ide o jeden z určite najkomfortnejších európskych autokarov na podvozku MAN.

MYTHOS v Nitre predstaví výhradný dovozca autobusov BEULAS do Českej republiky a na Slovensko spoločnosť SOLBUS s.r.o. Konkrétny vystavený autobus je celkom nový, príde priamo od španielskeho výrobcu a od začiatku júna rozšíri zájazdovú flotilu dopravnej spoločnosti ČSAD Tišnov. V expozícii importéra firmy SOLBUS sa tiež zároveň predstaví aj obľúbený autokarový bestseller BEULAS AURA.

 

BEULAS MYTHOS  

Ide o produkt renomovaného španielskeho karosára BEULAS, ktorý „šije“ luxusné autokary na mieru a stavia ho na najrôznejšie podvozky od svetových výrobcov. MYTHOS sa vyrába v štyroch dĺžkach 13,2 – 13,7 – 14,4 – 15 m, vyžíva maximum povolenej výšky 3,985 mm vrátane klimatizačnej jednotky. Predstavený model v Nitre bude na najnovšom trojnápravovom podvozku MAN RR4 vybavený motorom MAN D2676.LOH31 Euro6, ktorý vyvíja maximálny výkon 480 hp/353 kW pri 1 800 rpm a točivým momentom 2 300 Nm medzi 930 a 1 400 rpm.

BEULAS opiera svoje vysoké renomé o precíznosť a kvalitu spracovania vo všetkých detailoch. BEULAS stavil na bezprostredný, neobyčajný, efektný dizajn čistých oblých tvarov. Vytvára maximálny komfort pre cestujúcich aj posádku. Ponúka napríklad širokú škálu najrôznejších sedadiel, poťahov a čalúnení. Za spomenutie stojí špičkové spracovanie niekoľkovrstvového vonkajšieho laku. Jednou z veľkých predností sú maximálne batožinové priestory s objemom 13 až 18 mᶾ podľa dĺžky autobusu, pri možnom povolenom zaťažení priestoru 100 kg/mᶾ. Ako pri jednom z mála európskych autokarov je tu použité elektro-hydraulické diaľkové zatváranie batožinových priestorov.

Predstavili sme vám veľmi stručne horúcu veľtržnú novinku a určite sa k autokaru BEULAS MYTHOS ešte vrátime. Musíme poznamenať, autokary BEULAS majú mimoriadny pôvab v tom, že podľa svojho gusta si vyberieme podvozok svojej obľúbenej značky a na ten si necháme postaviť „nekonfekčnú“ elegantnú, originálnu karosériu celkom podľa svojich predstáv o vybavení a dizajne.

.

.

Určite si nenechajte ujsť príležitosť prezrieť si autokary BEULAS v expozícii firmy SOLBUS, ktoré sa budú na Slovensku vystavovať úplne prvýkrát.

Tu máte takto možnosť si prakticky okamžite vygenerovať zlacnené vstupenky.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.