BUS SHOW historický okamžik

Veletrh BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018 je československý inovativní veletržní projekt, který vzniknul symbolicky v roce 100. výročí vzniku Československé republiky. Na BUS SHOW ukáží dvě největší slovenská města Bratislava a Košice, jakým směrem se Slovensko vydalo na cestu ke stoprocentně čisté městské mobilitě. Dopravní podnik Bratislava a Dopravní podnik města Košice jsou hlavními partnery veletrhu. Generální ředitelé obou největších slovenských dopravních podniků Ing. Milan Urban a Ing. Richard Majza MBA vystoupí na konferenci Elektrické autobusy pre mesto, která je součástí veletrhu BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018.

Není náhoda, že hostitelským městem veletrhu je právě Město Nitra, město, které se jako první na Slovensku se pyšní certifikátem lídra Smart City. Primátor Nitry Doc. Ing. Jozef Dvonč, CSc zahájí veletrh BUS SHOW 5. 6. 2028 v 11 hodin.

Pokrok na veletrhu představují firmy s inteligentními dopravními systémy, ty tvoří největší část vnitřní expozice. Smart elektronické systémy dávají veřejné dopravě smysl a právě těmto firmám, které inteligentní systémy vyvíjí a aplikují do běžného provozu patří největší dík, právě díky jim můžeme nazvat BUS SHOW inovativním veletrhem. Neodpustím si je vyjmenovat, jsou to: ABB s.r.o., ABIRAIL CZ s.r.o., Bustec s.r.o., GX SOLUTIONS a.s., Ing. Ivo Herman, CSc, Mikroelektronika s.r.o., EMTEST a.s., MobilBoard s.r.o., MOLPIR s.r.o., ONE SYSTEM s.r.o., TransData s.r.o.

Byla by chyba u toho nebýt, proto si vás dovolím na veletrh BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018 pozvat.

Zdeněk Nesveda

.

.

.

.

 

.

 

.

 

.