11. 2. – 13. 2. 2020

2. autobusový veľtrh na Slovensku

VEĽTRH ZAČNE ZA:

Dánská spoločnosť Saconco pracuje so skúsenosťami cestujúcich vo verejnej doprave

Saconco sa predstaví na konferencii Intelligent Transport Systems (IQTS) v Nitre 12. 2. 2020.

Viac informácií o IQTS tu

Spoločnosť Saconco pracuje so skúsenosťami cestujúcich vo verejnej doprave. Skúsenosti sa vytvárajú pri interakcii s ľuďmi a nie je prekvapujúce, do akej miery sa skúsenosti s cestovaním týkajú front-end zamestnanca, ktorý sa s nami stretáva. Vodič v autobuse, sprievodcovia vo vlaku, servisný personál na nástupištiach a v kanceláriách predaja. Všetci prispievajú k celkovým zážitkom z cesty a každý má možnosť ovplyvniť to, či cestujúci dorazia do cieľa cesty s pozitívnymi alebo negatívnymi skúsenosťami.

Front-end personál sú zamestnanci, ktorí nás môžu viesť k tomu, aby sme urobili iné a, dúfajme, že lepšie rozhodnutie týkajúce sa našich ciest (dokonca aj v čase, keď je možné všetky fakty vyhľadať online). Robia to tým, že majú špecifické znalosti a skúsenosti s dopravnou službou a poskytujú ich s istotou.

Spoločnosť Saconco je tak hrdá na to, že môže prezentovať platformu sociálnych znalostí – Akadémiu v spolupráci so spoločnosťou A Close Shave, expertom na zdieľanie znalostí, motivácie a školenie zamestnancov.

Stephan Arnold Thomsen, ktorý vlastní spoločnosť Saconco a zastupuje A Close Shave, sa bude vo svojej prezentácii usilovať o prepojenie ITS a poznatkov založených na údajoch do zmien v správaní zamestnancov, ako aj o demonštráciu hodnoty v priamej komunikácii medzi PTA a vodičmi.

.

Stephan Arnold Thomsen  spoločnosti Saconco

Stephan Arnold Thomsen majiteľ spoločnosti Sanonco

 

FlixBus partner konferencie Intelligent transport Systems (IQTS)

FlixBus partner konferencie Intelligent transport Systems (IQTS)

 

.

.

.