11. 2. – 13. 2. 2020

2. autobusový veľtrh na Slovensku

VEĽTRH ZAČNE ZA:

Inovovaný autokar ISUZU VISIGO Hyper na BUS SHOW 2020 v Nitre 

Výhradný distribútor autobusov ISUZU na Slovensku a v Čechách, spoločnosť Viliam Turan TURANCAR predstaví na tohtoročnom veľtrhu BUS SHOW v Nitre okrem iného aj inovovaný model VISIGO Hyper. 

ISUZU VISIGO se prvýkrát objevilo na slovenskom trhu v srpnu 2014, odvtedy se úspešne infiltruje do dopravního prostredia.  Od roku 2019 ponúka TURANCAR inovovaný model ISUZU VISIGO Hyper, vybavený motorem CUMMINS s výkonem 320 koní a automatizovanou prevodovkou ZF Ecolife. VISIGO dlhé 9,5 metra je komfortný všestranný turistický autobus, vhodným najmä pre incomingovú dopravu, zájazdy, dopravu športových kolektívov a medzimestskú pravidelnú dopravu.  Technické parametre a dalšie informácie o Visigo Hyper se dozviete tu. 

 

ISUZU VISIGO HYPER TURANCAR CZ

 

ISUZU VISIGO Hyper,  jednotka v kategórii midi pre 39 cestujúcich

Z praktického hľadiska je ISUZU VISIGO je najlepším riešením autobusovej zájazdovej dopravy v malých rozmeroch s maximálnou kapacitou až 39 cestujúcich.  VISIGO vyvinuli konštruktéri v Anadolu ISUZU v spolupráci so špičkovými dizajnérmi. Obľúbenost modelu ISUZU VISIGO najviac dokazujú dobré referencie z jeho prevádzky a tiež aj stúpajúci počet predaných kusov z tohoto modelu  v Česku, na Slovensku, ale aj v celej Európe . 

Spoločnosť Viliam Turan TURANCAR, výhradný dovozca autobusov ISUZU na Slovensko a do Českej republiky ,pôsobí na trhu už celých  16 rokov.  Pro značku ISUZU poskytuje TURANCAR komplexné služby, predaj, servis aj dodávky ND . TURANCAR  je od prvopočiatku jediným partnerom výrobcu Anadolu ISUZU.  Na veľtrhu BUS SHOW zdravá doprava 2020 v Nitre predstaví okrem modelu Visigo Hyper aj malý turistický autobus pre 29 cestujúcich ISUZU Novo Lux a tiež aj linkový mestský autobus ISUZU NovoCiti Life pre 60 cestujících. NovoCiti Life bude vystavený na vonkajšej ploche pred halou M1 a bude k dispozici na testovacie jazdy . Vyskúšať si ho môže každý návštevník s vodičským preukazom na osobný automobil. Viac informácií nájdete tu.

Určite si nenechajte ujsť možnosť navštívit expozíciu TURANCAR ISUZU v hale M 1. Tešíme sa na Vašu návštevu a s radosťou sa Vám budeme venovať .

  • Ing. Jozef Bakoš
  • Predaj nových autobusov ISUZU
  • Mobil: 0901 755 705
  • Mail: jbakos@turancar.sk

.

ISUZU VISIGO HYPER 2020 - TURANCAR

 

ISUZU VISIGO HYPER 2020 - TURANCAR

.

ISUZU VISIGO HYPER 2020 - TURANCAR

.

ISUZU VISIGO HYPER 2020 - TURANCAR

.

ISUZU VISIGO HYPER 2020 - TURANCAR