Novým členom Zväzu autobusovej dopravy sa stala spoločnosť IVECO

Zväz autobusovej dopravy sa rozrástol o nových členov. Oficiálnu spoluprácu uzavrelo vedenie Zväzu autobusovej dopravy s talianskou spoločnosťou IVECO. Zväz autobusovej dopravy združuje najvýznamnejšie podniky na Slovensku poskytujúce výkony vo verejnom záujme v autobusovej doprave pre samosprávne kraje.

Z dôvodu zdokonaľovania kvality ponúkaných dopravných služieb na Slovensku, došlo k rozšíreniu základne zväzu o nový sektor a to o výrobcu autobusov. Práve za účelom skvalitňovania služieb pre cestujúcich, sa Zväz autobusovej dopravy rozšíril o nového člena, spoločnosť IVECO.

„Pridružené členstvo v Zväze autobusovej dopravy vnímame ako skvelú príležitosť, prostredníctvom ktorej môžeme posunúť na vyššiu úroveň kooperáciu so spoločnosťou IVECO. Dbáme na to, aby boli takéto spolupráce obojstranne prospešné a napĺňali sme ich reálnymi krokmi, ktoré na konci dňa prinesú citeľný úžitok cestujúcej verejnosti,“ povedal prezident zväzu autobusovej dopravy Peter Sadovský.

 

 

Spoločnosť IVECO je talianska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami vo svete dopravy. Spoločnosť je v súčasnosti jedným z najdôležitejších hráčov a medzinárodným lídrom vo vývoji a výrobe nákladných vozidiel, hasičských a terénnych vozidiel , vozidiel vojenskej techniky a v neposlednom rade autobusov. Okrem zlepšenia komfortu cestovania, je vzájomná spolupráca veľkým plusom pri riešení bezpečnosti a údržby vozidiel, ako aj ochrany životného prostredia.

TS: ZAD

 

WWW.ZAD.SK