BUS SHOW 2018: zameraný na riadiace, odbavovacie a informačné elektronické systémy

Veľtrh BUS SHOW prezentuje a je zameraný na trendy vo verejnej doprave, medzi ktoré neodmysliteľne patria vyspelé elektronické zariadenia a technológie pre vozidlá verejnej dopravy, mestskú dopravnú infraštruktúru, ale aj systémy pre riadenie a organizovanie dopravy.

Na BUS SHOW do Nitry sme pozvali nielen všetkých slovenských dopravcov a dopravné spoločnosti, prostredníctvom dopravných zväzov a profesijných združení, ale tiež zástupcov miest a obcí. Na BUS SHOW predstavíme najnovšie inteligentné dopravné riešenia širokému publiku. Dopravný veľtrh BUS SHOW prichádza v čase, keď v spoločnosti silne rezonuje téma „Smart City“, práve mesto Nitra je jedným z tých miest, ktoré stoja na prahu obdobia počiatku budovania inteligentného mesta. To bol tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli veľtrh BUS SHOW usporiadať v Nitre. Príďte sa do Nitry pozrieť na nové, chytré, elektronické zariadenia, ktoré zvyšujú efektivitu, bezpečnosť a kultúru cestovania.

Zdeněk Nesveda

Jedným z vystavovateľov je prestížna česká spoločnosť Mikroelektronika.

 

Inteligentní odbavovací zařízení Mikroelektronika pro linkovou dopravu (foto: Zdeněk Nesveda)

Inteligentní odbavovací zařízení Mikroelektronika pro linkovou dopravu (foto: Zdeněk Nesveda)

 

Mikroelektronika je vedúcou českou spoločnosťou v oblasti automatizovaných odbavovacích systémov pre verejnú dopravu. Od svojho založenia v roku 1991 si vydobyla pevné postavenie na domácom aj zahraničnom trhu. Systémy so značkou Mikroelektroniky nájdete vo viac než 110 mestách vrátane 23 hlavných. V približne 40 krajinách, predovšetkým v Európe a Južnej Amerike.

 

Výrobní linky ve firmě Mikroelektronika ve Vysokém Mýtě (foto: Zdeněk Nesveda)

Výrobní linky ve firmě Mikroelektronika ve Vysokém Mýtě (foto: Zdeněk Nesveda)