Spoločnosť ABB, svetový líder v nabíjacích technológiách pre elektrobusy a elektromobily

ABB ponúkne na BUS SHOW 2018 najnovšie efektívne riešenie pri nabíjaní elektrických autobusov. Taký systém prestavila spoločnosť ABB na veľtrhu Busworld 2017 v Kortrijku. Ide o ich najnovšie riešenie v oblasti nabíjania elektrobusov vyznačujúce sa prvkami inteligentného nabíjania a futuristickým modulárnym dizajnom, bezpečnou a spoľahlivou prevádzkou a diaľkovými službami a riadením dát v rámci ponuky riešení spoločnosti ABB Ability™. Sledujte aktuality na portáloch BusPress a BUS SHOW, pripravujeme ďalšie zaujímavé informácie z oblasti nabíjacích pre elektrobusy a elektromobily v spolupráci so spoločnosťou ABB.

 

 

ABB vystúpi s problematikou nabíjania elektrobusov aj na konferencii „Elektrické autobusy pre mesto“, ktorá sa v rámci veľtrhu uskutoční 5. 6. 2018.  

Určite si nenechajte ujsť jedinečnú príležitosť s unikátnymi riešeniami pre nabíjanie elektrobusov a navštívte expozíciu ABB v hale č. 2 na veľtrhu v Nitre.

WWW.ABB.SK

 

Spoločnosť ABB

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je líder a priekopník v odboroch elektrotechnických výrobkov, robotiky a pohonov, priemyselnej automatizácie a energetiky. Zákazníci ABB pochádzajú z odvetvia energetiky, priemyslu, dopravy a infraštruktúry z celého sveta. V nadväznosti na viac než 125 rokov tradície inovácií spoločnosť ABB dnes tvorí budúcnosť priemyselnej digitalizácie a je hybnou silou energetickej a štvrtej priemyselnej revolúcie. ABB pôsobí vo viac než 100 štátoch a má približne 136 000 zamestnancov. www.abb.com