BUS SHOW: ISUZU BUS na prvej priečke stredne veľkých autobusov

Stredne veľkým autobusom rozumieme taký, ktorý pojme viac než 22 cestujúcich, ale menej než 40. Presne v takej dimenzii sa nachádzajú stredné autobusy ISUZU, ktoré sú väčšie než napríklad MB Sprinter, ale zase menšie než krátke, desaťmetrové verzie odvodené od „dospelých“ autobusov. ISUZU tvorí nezameniteľnú žiadanú skupinu turistických autobusov  

ISUZU na českom trhu disponuje tromi turistickými modelmi, ktoré presne vypĺňajú medzeru v ponuke medzi „mini – midi“ a veľkým autobusom. Najmenšie je NOVO 7 m/29 miest, potom TURQUOISE 7,5 m/32 miest a VISIGO 9,5 m/39 miest. Je to ideálna skladba „čistokrvných autobusov“, ktoré už nie sú nadstavbou na univerzálnom podvozku, ale ide o autobusy vyrábané na linkách v desaťtisícových sériách. 

Za štrnásť rokov pôsobenia autobusov ISUZU v Čechách a na Slovensku nachádzajú najrôznejšie využitie. Najčastejšie ich používajú cestovky na transfery po meste a na výlety s turistami. ISUZU sa však hojne využívajú aj ako školské autobusy, na dopravu zamestnancov, ale aj ako skibusy. Používajú ich teraz taktiež hasiči, hradná stráž, colná správa, divadlá, Lesy Českej republiky, detské organizácie a mnoho ďalších inštitúcií a firiem. ISUZU je skrátka ničím nenahraditeľný fenomén v oblasti cestovania v malých rozmeroch. ISUZU má mnoho predností – je to optimálne, lacné a ekonomické okamžité riešenie komfortnej dopravy na stredne dlhé vzdialenosti.

O ISUZU sa viac dozviete na webe ISUZU BUS, alebo budete mať šancu prezrieť si ich na veľtrhu BUS SHOW v Nitre od 5. 6. – 7. 6. 2018.   

Lacné registrované vstupné na veľtrh BUS SHOW 2018

Na veľtrh BUS SHOW, ktorý začína o štyri mesiace, máte už teraz možnosť si vytlačiť lacné vstupenky. Ušetríte tým 3/4 ceny za vstupenku, ktorá na mieste stojí 12 €, vygenerovaním registrovanej vstupenky na webe BUS SHOW zaplatíte iba 3 €. Kontaktný formulár pre vygenerovanie vstupenky.

.

ISUZU NOVO (foto: TURANCAR)

ISUZU NOVO (foto: TURANCAR)

.

ISUZU TURQUOSE (foto: TURANCAR)

ISUZU TURQUOSE (foto: TURANCAR)

.

ISUZU VISIGO (foto: TURANCAR)

ISUZU VISIGO (foto: TURANCAR)

 

3 X ISUZU VIDEO

.

ISUZU NOVO

 

ISUZU TURQUOISE

 

 

ISUZU VISIGO

 

 

.

.

  

 

00