Efektívne riešenie pre najväčších: Umývacia linka TB od Kärchera

Vážený zákazník/obchodný partner,

 

srdečne Vás pozývame na prezentáciu „ Efektívne umývacie riešenia pre veľké vozové parky“, ktorá sa uskutoční dňa 05. 06. 2018 o 15.00 hod. v konferenčnej sále v rámci akcie BUS SHOW. Pripravili sme pre vás zaujímavé informácie a ponuky. Veríme, že naše pozvanie prijmete.

Tešíme sa na Vás!

 

Umývacie linky pre nákladné vozidlá a autobusy   

Veľká kapacita umývaných vozidiel si vyžaduje veľkolepé výkony. S umývacou linkou Truck Brush (TB) značky Kärcher budete správne vyzbrojení. Inovatívne riešenie umývacej linky, ktoré je ideálne pre pravidelné umývanie rôznych typov vozidiel na špedíciách, v umyvárkach, autobusovej doprave, predajniach áut alebo obciach. S TB linkou tak vďaka ľahkej obsluhe, modulárnosti zariadenia ako aj spoľahlivej technike nenáročnej na údržbu zvládnete každú výzvu.

Od Kärcheru tak v tomto segmente obdržíte systém, ktorý pracuje presne tak, ako si to želáte: rýchlo, dôkladne a efektívne. Flexibilita pri umývaní úžitkových vozidiel sa stáva stále viac dôležitejšou. Pre efektívne umývanie sa musia zohľadňovať nie len malé vozidlá, ktoré sa kvôli obmedzeniam často používajú v špedíciách, ale aj rôzne varianty vonkajších zrkadiel či špeciálnych nadstavieb a tvarov. S umývacou linkou TB ponúka Kärcher dostatočnú flexibilitu: napr. s programom pre malé návesové súpravy alebo s programom pre tykadlové zrkadlá v základnej výbave.

.

.

Vďaka spoľahlivej technike, ako sú napríklad priame pohony a meniče frekvencie sa znižujú náklady na údržbu. Okrem toho sa prehľadný ovládací panel a ľahko zrozumiteľné programy starajú o jednoduchú manipuláciu.

 

Vaše výhody s linkou TB značky Kärcher

  • Jednoduchá údržba: Kärcher stavil na osvedčené remeňové a priame pohony. Preto nie je potrebné   zariadenie mazať a chráni sa jeho konštrukcia. Prevádzkovateľ iba čistí fotobunky a dopĺňa čistiacu chémiu.
  • Jednoduchá obsluha: Iba jeden ovládací panel – veľký, prehľadný, jasne štruktúrovaný, s intuitívnym vedením obsluhy. A dostatočne mohutný aj pre obsluhu v pracovných rukaviciach.
  • Flexibilné rozširovanie: Pomocou univerzálneho ovládania cez zbernicu CAN bus sa TB ľahko inštaluje a na želanie sa dá kedykoľvek rozšíriť.

Vysoká kvalita minimalizuje vedľajšie náklady a tým skutočné finančné náklady. Vaša investícia sa tak s výhľadom do budúcnosti stáva rentabilnou.

Dobrý dôvod na dohodnutie si termínu s poradcom:

Váš odborný konzultant: Peter Néky +421 910 788 84

 

 

WWW.KAERCHER.COM