POZVÁNKA: PRESS DAYS BUS SHOW NITRA 2018

Vážené redakce,

dovolte mi Vás pozvat na první slovenský autobusový veletrh BUS SHOW zdravá doprava Nitra 2018. V první den veletrhu dne  5. 6.2018 se uskuteční PRESS DAYS BUS SHOW, který začíná v 11.00 zahájením v  konferenčním sále společnosti TURANCAR  a následně pokračuje na tiskových prezentacích u jednotlivých největších vystavovatelů podle připraveného časového rozvrhu. 

Na zahájení budou přítomni zástupci významných partnerů veletrhu, Doc. Ing. Jozef Dvonč, CSc, primátor města Nitry, Ing. Richard Majza MBA, generální ředitel DPMK, Ing. Milan Urban, předseda představenstva a generální ředitel DPB, Ing. Jakub Slavík MBA,  majitel společnosti Consulting Services , Viliam Turan, majitel společnosti TURANCAR a za organizátora veletrhu Zdeněk Nesveda, ředitel firmy Green Pear Tip. 

Po zahájení je možné zprostředkovat rozhovory s jednotlivými partnery veletrhu.

 

 

Prezentace u vystavovatelů:

  • ISUZU TURANCAR dovozce autobusů ISUZU na Slovensko a do České republiky. Expozice VP1 12.00
  • SCANIIA Slovakia, představení linkových autobusů s alternativním pohonem. Expozice VP3 12.30
  • VDL Bus & Coach, slovenská premiéra patrového autokaru VDL Futura FDD2 13.00
  • ROŠERO, představení slovenského elektrobusu Rošero First FCLLI Electric. Expozice VP4 13.30
  • SOLBUS, slovenská premiéra luxusního autokaru BEULAS HDH Mythos. Expozice VP6 14.00

(případné pořadí dalších vám upřesním na místě)

 

Bylo by určitě chybou u toho nebýt…

BUS SHOW zdravá doprava je skutečně úplně prvním veletrhem svého druhu, který vzniknul na Slovensku. Podobně začínal i největší veletrh na kontinentu Busworld v belgickém Kortrijku v roce 1971, kdy se ho zúčastnilo 11 vystavovatelů. Inspirací a podnětem pro mne však byl pražský CZECHBUS, na kterém jsem se významně autorsky podílel, a který úspěšně funguje již osm let. Slovenský veletrh BUS SHOW konečně dozrál do reálné podoby, uskuteční se na ploše větší než 4 600 m² a zúčastní se ho více než 30 vystavovatelů.

Rád bych také zmínil odbornou konferenci Elektrické autobusy pro město, která je součástí veletrhu, organizuje ji renomovaná česká společnost Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services, a je zaměřená na elektromobilitu ve veřejné dopravě a Smart City v praxi.  Pozvánku na konferenci s programem vám také přikládám a zúčastnit se jí vřele doporučuji. PROGRAM + REGISTRACE na konferenci Elektrické autobusy pre mesto

Veletrh BUS SHOW 2018 má motto: Ako to urobiť, aby ľudia radi cestovali hromadne a já pevně věřím, že se spolu na veletrhu potkáme a budu tak mít možnost vám poskytnout množství dalších informací.

Akreditace – potvrzení účasti PRESS DAYS BUS SHOW 2018

 

 

Zdeněk Nesveda                                                                                                                            V Praze dne 21. 5. 2018