EMTEST na veľtrhu BUS SHOW 2018 v Nitre

Spoločnosť EMTEST, a. s. je poskytovateľ IT riešení už viac ako 27 rokov!

V týchto dňoch predstavujeme už tretiu generáciu svojich systémov v produktových radách  Emlines, Emware, Emcard. Zosúladenie technológii, skúsenosti a otvorenosti systemu nikdy nebolo vačšie ako je tomu teraz. Každá z produktových rad prináša jedinečné riešenie a to v oblasti hadware, riešení pre verejnú dopravu a kartových systémov.

Produktová rada Emware to je unikátne hardwarové riešenie pre náročné prostredia. Robustne konštrukčné riešenia spojene s jedinečným designom a otvorenou platformou pre rôzne aplikácie dáva priestor pre rozmanité použitie. Či už vo verejnej doprave, mestkých systémoch, uzavretých alebo otvorených platobných okruhoch či v iných priemyselných aplikáciach.

V produktovej rade Emlines prinášame už komplexné softvérové riešenie pre rôzne typy dopravy a to v oblastiach platobných systémov, systémov plánovania a online dispečerského riadenia dopravy, informačných systémov pre cestujúcich a bezpečnosti. Tretia generácia systému ale prináša aj čosi navyše – a to slobodu vo výbere aplikácii. Otvorenosť a flexibilita systému v architektúre internet veci zaručuje flexibilný rozvoj a modulárnosť zloženia systému so slobodným výberom komponentov systému tak, aby splnili individuálne požiadavky klientov.

Stačí si to len vyskúšat v systemovom konfigurátore na stránke www.emlines.com

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.