Jaký byl autobusový veletrh BUS SHOW Nitra?

BUS SHOW očima vystavovatele společnosti MOBILBOARD, která na veletrhu v Nitře nešla určitě přehlédnout díky nápadné kreativní expozici WI – FI MOJITO BARU, kde jim výborně posloužil vyřazený patrový autobus. Kdyby se na BUS SHOW uskutečnila soutěž o nejnápaditější , nebo nejhezčí expozici,   měl by MOBILBOARD první cenu na 100% jistou, tak snad příště…

Zdeněk Nesveda

 

Na našem stánku se vystřídali snad všichni dopravci ze Slovenska a někteří přijeli také z ČR. Představili jsme novou realizaci internetu do zastávek v rámci projektu SMART CITY a také SW nádstavby k našim Wi-Fi routerům, které dopravcům pomáhají v reálném provozu.

 

 

Každý den jsme namíchali kolem 60 drinků mojita. Naši anketu o používání internetu ve veřejné dopravě vyplnilo prostřednictvím Wi-Fi stránky 32 návštěvníků stánku. Na náš Wi-Fi point v autobuse se připojilo 82 osob.

Provozovali jsme také internet ve vstupní hale, kde se připojilo k Wi-Fi pointu po dobu veletrhu 86 uživatelů. Wi-Fi zóna zasahovala od autobusu také k vedlejší kavárně.  Všichni si tak mohli vyzkoušet internet zdarma na hotspotu MOBILBOARD.

Zažili jsme horko a také několik průtrží mračen. Nyní můžeme říci, že první ročník letního veletrhu se nakonec vydařil. Naše pojetí velkého barevného autobusu jako MOJITO BAR se všem líbilo a to je hlavní.

 Děkujeme za návštěvu všem hostům!

 

TI: MOBILBOARD

.

.

.

.

.

.

.

.

.