MITERAL – významný dodávateľ servisnej techniky na BUS SHOW 2018

Spoločnosť MITERAL Alice Smejkalovej vznikla už v roku 1990 a dnes patrí jednoznačne k najvýznamnejším dodávateľom najmä robustnej autoservisnej techniky pre dopravné podniky, servisné centrá a opravárenské závody. MITERAL sa bude prezentovať na veľtrhu BUS SHOW s praktickou ukážkou zdvíhacích zariadení pre autobusy a ťažké nákladné autá.

Príkladom dodávok výkonných zdvihákov na Slovensko je vybavenie servisného centra v Dopravnom podniku Bratislava (pozrite foto dole), kde boli inštalované unikátne elektrohydraulické zapustené nožnicové zdviháky s dĺžkovým posuvom ECOLIFT od renomovaného výrobcu Stertil Koni.

 

 

MITERAL za 28 rokov pôsobenia na českom a slovenskom trhu dokonale pokryl svojím širokým portfóliom všetky potreby a požiadavky na vybavenie špičkových opravárenských závodov tak pre cestné, ako aj koľajové vozidlá.

Spoločnosť MITERAL Alice Smejkalovej nájdete na centrálnej ploche na veľtrhu BUS SHOW priamo pri hlavnom vchode s neprehliadnuteľnou expozíciou. Ak si už teraz chcete dohodnúť schôdzku, využite niektorý z uvedených kontaktov. Viac informácií o spoločnosti MITERAL nájdete tu.

Ing. Alice Smejkalová – MITERAL

  • Ivanovické nám. 490/3, 620 00 Brno
  • smejkalova@miteral.cz
  • Tel.: 545 219 254, 545 229 728 – 29, 545 229 679

 

 

Lacné registrované vstupné na veľtrh BUS SHOW 2018

Na veľtrh BUS SHOW, ktorý začína o štyri mesiace, máte už teraz možnosť si vytlačiť lacné vstupenky. Ušetríte tým 3/4 ceny za vstupenku, ktorá na mieste stojí 12 €, vygenerovaním registrovanej vstupenky na webe BUS SHOW zaplatíte iba 3 €. Kontaktný formulár pre vygenerovanie vstupenky.