ROŠERO predstavuje zaujímavý rad „MIDIBUSOV“

Slovenská spoločnosť ROŠERO, výrobca malých autobusov na podvozku IVECO Daily, prevažnú časť svojej produkcie exportuje do krajín západnej Európy, a to aj mimo Európskej únie napríklad do Švajčiarska. ROŠERU sa však darí aj v Čechách. Jedny z posledných dodávok smerovali napríklad do dopravnej spoločnosti ICOM transport.

Produktový rad autobusov First „midi“ z ROŠERA sa prezentuje modelmi pre medzimestskú dopravu, mestskú, turistickú a v neposlednom rade ponúka aj plne elektrické mestské autobusy. V spoločnosti ROŠERO postavia každoročne okolo 150 autobusov a je najväčším súčasným slovenským výrobcom autobusov. Ide o autobusy, ktoré vhodne dopĺňajú flotily dopravných spoločností o ekonomicky zaujímavý rozmer v sektore linkovej aj turistickej dopravy. ROŠERO sa v západných krajinách výrazne presadzuje s modelmi školských autobusov, je to stupňujúci sa trend, ktorý očakávame taktiež na Slovensku aj v Českej republike.  

.

Elektrobus ROŠERO (foto: Zdeněk Nesveda)

Elektrobus ROŠERO (foto: Zdeněk Nesveda)

.

 

 

ROŠERO na veletrhu Busworld (foto: Rošero)

ROŠERO na veletrhu Busworld (foto: Rošero)

 

Pravidelne sa spoločnosť ROŠERO prezentuje na veľtrhu BUSWORLD v belgickom Kortrijku, v Prahe na veľtrhu CZECHBUS a od tohto roku aj v domácom prostredí na veľtrhu BUS SHOW v Nitre.

 

Školní autobus Rošero (foto: Zdeněk Nesveda)

Školní autobus Rošero (foto: Zdeněk Nesveda)

 

O spoločnosti ROŠERO sme pred nedávnom uverejnili reportáž, ktorá je zaujímavým nazretím do zákulisia firmy aj samotnej výroby a najlepšie vystihuje, prečo je najúspešnejšia na Slovensku aj v Čechách. Celý článok si máte možnosť prečítať tu. Určite si taktiež nenechajte ujsť možnosť zoznámiť sa s produkciou spoločnosti ROŠERO na veľtrhu BUS SHOW. 

 

Lacné registrované vstupné na veľtrh BUS SHOW 2018

Na veľtrh BUS SHOW, ktorý začína o štyri mesiace, máte už teraz možnosť si vytlačiť lacné vstupenky. Ušetríte tým 3/4 ceny za vstupenku, ktorá na mieste stojí 12 €, vygenerovaním registrovanej vstupenky na webe BUS SHOW zaplatíte iba 3 €. Kontaktný formulár https://busshow.eu/registracia-odbornych-navstevnikov-zlevnene-vstupne/

 

 

WWW.ROSERO.SK