MOBILBOARD sa predstaví na BUS SHOW expozíciou Wi-Fi bar MOJITO

Spoločnosť MOBILBOARD využíva letné mesiace veľtrhu pre šťavnaté osvieženie priamo na stánku. Hostia na stánku dostanú drink mojita za vizitku a tiež návštevníci neprídu skrátka. Za vyplnenie ankety na Wi-Fi landing page môžu tiež dostať drink zdarma. MOBILBOARD tak súčasne anketou získa veľmi zaujímavú a dôležitú spätnú väzbu o využívaní internetu v autobusoch verejnej dopravy.

Wi-Fi zóna bude zasahovať od autobusu tiež ku kaviarni, ktorú prevádzkuje veľtrh. Všetci si tak môžu vyskúšať internet zdarma na hotspotu MOBILBOARD.

 

 

Vnútri autobusovej expozície budú k videniu najnovšie Case study z realizácií Wi-Fi do vozov a do zastávok, kedy sa spoločnosť MOBILBOARD stáva súčasťou projektov Smart City.

Ukážky súčasne ukazujú rozdiel v prístupe a službách, ktoré zariadenie MB Wi-Fi Transport ponúka oproti obyčajným routerom.

Nová moderná doba už vyžaduje nielen Wi-Fi router, ktorý “nejako” šíri internetový signál. Ale veľmi dôležité je vedieť spätnú väzbu o funkčnosti a používania zariadení. Trendom je individuálne nastavenie prenosov dát a SW nadstavby, ktoré dopravcom pomáhajú v reálnej prevádzke na trase. To všetko môžete vidieť na stánku MOBILBOARD!

TS: MOBILBOARD

 

www.mobilboard.cz