Na BUS SHOW Nitra 2018 predstaví firma ONE SYSTEM najvyspelejšie elektronické systémy

Nový inovatívny slovenský dopravný veľtrh BUS SHOW zdravá doprava v Nitre je významne zameraný aj na elektronické riadiace, informačné, bezpečnostné a odbavovacie systémy. Medzi špičku vo svojom odbore patrí spoločnosť ONE SYSTEM a je tiež jedna z tých, ktorá sa na veľtrhu BUS SHOW v Nitre predstaví. Už teraz si vás dovoľujeme pozvať do rozsiahlej expozície spoločnosti ONE SYSTEM, ktorú nájdete na vonkajšej ploche.

Viac Informácií získate na: www.busshow.eu

 

.

WWW.ONESYSTEM.CZ

 

ONE SYSTEM

Sme česká spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou bezpečnostných a informačných systémov pre dopravné aplikácie, najmä informačné a kamerové systémy a systémy na automatické počítanie cestujúcich – APC pre dráhové vozidlá, autobusy, trolejbusy, TIR aj zložky IZS. V rámci Českej republiky sme partnerom spoločností DRESEARCH GmbH a DEROVIS GmbH, ktoré patria k špičke svetového na trhu. Súčasne využívame produkty ďalších svetovo preverených výrobcov, napr. AXIS, MOXA, BELDEN, BOSCH, IRIS, HELLA, MYMEX a ďalších.

Ďalej poskytujeme služby v oblasti IT/ICT infraštruktúry s využitím produktov spoločností HEWLETT-PACKARD, MICROSOFT, SOPHOS a CISCO.

Našou prioritou je vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a mnohoročná skúsenosť na trhu v oblasti dopravných kamerových systémov, kde pôsobíme od samotného prvopočiatku tejto technológie. Navyše sa náš vyškolený personál najlepšie postará o čo najrýchlejšie a najefektívnejšie riešenie vašej zákazky. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká starostlivosť.

Pri zrode spoločnosti stála myšlienka bezpečnej dopravy.

Pocit bezpečia pre cestujúcich, komfort pre vodiča, vozidlá bez škôd spôsobených vandalizmom, prehľadná správa vozidlového parku…

Navrhujeme systémy pre vašu prevádzku. Václav Matura

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.