SETRA CLUB VIP partnerom veľtrhu BUS SHOW 2018

Partnerom veľtrhu BUS SHOW, ktorý sa uskutoční v júni v Nitre, sa stal SETRA CLUB VIP. Luxusné cestovanie zájazdovými autokarmi je tiež jednou z dôležitých tém slovenského veľtrhu. Hneď niekoľko dopravných spoločností stavilo na komfort a bezpečnosť autobusov SETRA a používajú ich nielen na zájazdoch, ale aj na pravidelných diaľkových linkách a dnes dokonca aj na lokálnych linkách. Iba pár príkladov z mnohých, sú to napríklad spoločnosti, Nobless Line, Umbrella Coaches & Buses, Blaguss, H+S Bussi, TURANCAR, JV – TOUR, REGABUS, najväčšiu európsku flotilu viac než 150 nových linkových autobusov SETRA MultiClass S 415 LE business prevádzkuje česká spoločnosť ICOM transport. Značka SETRA vytvára veľmi tvrdé konkurenčné prostredie na európskom trhu, to však najlepšie ocení cestujúca verejnosť. Sledujte, čo sa deje vo svete „SETRA“ na portáli: www.setraclub.cz, ktorý je teraz tiež partnerom veľtrhu BUS SHOW 2018.

 

.

O SETRA CLUBE VIP

SETRA CLUB VIP bol založený na začiatku roku 2015 nezávislou spoločnosťou Green Pear Tip s.r.o., ktorá je zároveň aj prevádzkovateľom internetového magazínu o autobusoch a autobusovej doprave BusPress. Impulzom k založeniu SETRA CLUBU bolo uvedenie najnovšieho modelového radu luxusných autokarov SETRA 500 na trh. Je to však tiež dlhoročný obdiv k jedinečnej značke s vysokou prestížou oceňovanou odborníkmi a dopravcami po celom svete.

Zmyslom založenia voľnej komunity SETRA CLUB VIP je zviditeľnenie spoločností a majiteľov, ktorí prevádzkujú dopravu na najvyššej možnej úrovni autobusmi SETRA, ktoré sú v autobusovom svete vnímané ako synonymum bezpečnosti, kvality a luxusu. Nie úplne každý z európskych dopravcov dokáže dosiahnuť tak vysoko, aby mohol podnikať novými autobusmi SETRA.

Vyžaduje to mnoho skúseností, usilovnosti, odriekania, ale aj schopností vedieť sa pohybovať vo svete autobusového biznisu a tiež mať patričnú dávku odvahy a šťastia. Na úplne nových stránkach má každý zaregistrovaný člen možnosť prezentovať sa, je tu mimoriadne veľký priestor pre individuálnu reklamu, prezentáciu PR. Členstvo v SETRA CLUBE VIP je prístupné po zaplatení členského príspevku každému, kto je vlastníkom takého autobusu alebo ho prevádzkuje.

Veríme, že SETRA CLUB VIP prispieva k lepšiemu povedomiu o kvalitných autobusoch a službách v zájazdovej doprave, pre mnohých z vás to nie je zamestnanie – podnikanie, ale láska a koníček na celý život.

text, foto: Zdeněk Nesveda

 

SETRA – príklady tiahnu…

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

WWW.SETRACLUB.CZ