Inteligentné odbavovacie a informačné systémy Mikrolektronika na veľtrhu BUS SHOW

S najnovšími elektronickými systémami pre verejnú dopravu sa stretnú návštevníci v expozícii spoločnosti Mikroelektronika na prvom dopravnom veľtrhu BUS SHOW v Nitre. Mikroelektronika na Slovensko priváža sofistikované zariadenia na najvyššej svetovej úrovni, ktoré tu v júni predstavia dopravným spoločnostiam a zástupcom obcí a miest. 

Mikroelektronika je vedúcou českou spoločnosťou v oblasti automatizovaných odbavovacích systémov pre verejnú dopravu. Od svojho založenia v roku 1991 si vydobyla pevné postavenie na domácom aj zahraničnom trhu. Systémy so značkou Mikroelektroniky nájdete vo viac než 80 mestách vrátane 17 hlavných. V približne 40 krajinách, predovšetkým v Európe a Južnej Amerike.

 

Inteligentné odbavovacie a  systémy Mikrolektronika  (foto: Zdeněk Nesveda)

Inteligentné odbavovacie a systémy Mikrolektronika (foto: Zdeněk Nesveda)

 

V súčasnosti portfólio produktov kompletne pokrýva potreby mestských, prímestských aj medzimestských dopravcov. Ponúka riešenie pre akýkoľvek druh dopravy. Pre autobusy, električky, železnice, metro, BRT (povrchové metro), trajekty, lanovky, taxíky atď. Zaisťuje tvorbu ucelených systémov na kľúč. Počínajúc odbavovacím systémom cez informačné systémy pre cestujúcich, prepravnú kontrolu, automatizované systémy počítania cestujúcich, AVL dispečing, monitoring a ďalšie nadväzné systémy, ako ERP alebo online služby.

 

Mikrolektronika navrhuje a realizuje komplexné riešenia odbavovacích a informačných systémov zohľadňujúce aj nevypovedané priania a potreby zákazníkov. S využitím modernej technológie realizuje zákazkový vývoj a výrobu v elektrotechnike.

Prístup je založený na profesionalite, zákaznícky orientovanej podpore a na tímovej práci motivovaných a spokojných zamestnancov. Vysoká úžitková hodnota dodávaných riešení s využitím najmodernejších technológií na trhu sú kľúčovým faktorom v konkurenčnom prostredí.

BUS SHOW

 

WWW.MIKROELEKTRONIKA.COM

 

O veľtrhu BUS SHOW

Veľtrh BUS SHOW je vôbec prvým inovatívnym autobusovým veľtrhom na Slovensku, uskutoční sa v dňoch 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitre v areáli TURANCAR na Bratislavskej ulici č. 29. Na výstavnej ploche 4 600 m² sa predstavia najnovšie dopravné prostriedky pre verejnú hromadnú dopravu vrátane elektrobusov a autobusov s alternatívnymi pohonmi z produkcie európskych výrobcov. Na BUS SHOW nebudú chýbať ani najmodernejšie a najkomfortnejšie autobusy pre turistickú a diaľkovú dopravu. Súčasťou veľtrhu budú expozície s elektronickými informačnými a odbavovacími systémami, servisnou technikou a ďalším príslušenstvom.

V rámci veľtrhu sa prvý deň uskutoční konferencia Elektrické autobusy pre mesto v kontexte Smart Cities. Budúcnosti verejnej dopravy patria nové inovatívne dopravné prostriedky s čistým tichým pohonom a novým inteligentným technológiám a práve o tom sa bude hovoriť na konferencii, ktorá sa uskutoční na BUS SHOW.  

 Generálnym partnerom veľtrhu je Dopravný podnik mesta Košice a podporuje ho mesto Nitra. BUS SHOW je úplne prvým stretnutím dopravcov, dopravných spoločností, zástupcov obcí s výrobcami a predajcami autobusov. BUS SHOW by nemal vynechať nikto, kto sa akýmkoľvek spôsobom podieľa na chode verejnej dopravy.