Kompletná ponuka autobusov ISUZU na veľtrhu BUS SHOW 2018

Od roku 2004 sa na Slovensku a v Česku predávajú turistické autobusy ISUZU. V súčasnosti sú nezaujímavejšími a tiež najobľúbenejšími autobusmi na trhu v kategórii „midi“ s kapacitou 25 až 39 miest. Na veľtrhu BUS SHOW 2018 v Nitre predstaví spoločnosť TURANCAR hneď tri typy autobusov „midi“, NOVO, TURQUOISE a VISIGO najnovšej generácie Euro 6b. Viac informácií o veľtrhu BUS SHOW sa dočítate tu.  

ISUZU VISIGO

ISUZU VISIGO

 

Spoločnosť TURANCAR je Česko – Slovenské výhradné zastúpenie pre autobusy značky ISUZU. Zaoberá sa prevažne predajom a servisom turistických malokapacitných autobusov modelového radu TURQUOISE, NOVO a VISIGO, ide o jednoznačne najúspešnejšie turistické autobusy vo svojej kategórii s obsaditeľnosťou 25 – 39 miest. ISUZU „midi“ najviac využívajú incomingové cestovky, nezriedka ich stretávame aj ako školské autobusy alebo pre dopravu športových oddielov a záujmových združení. ISUZU je bezpochyby tým najlepším súčasným riešením ekonomickej dopravy v malých rozmeroch. K úspechom predaja prispieva najmä dobrý pomer ceny, kvality a použiteľnosti autobusov ISUZU. Predajné a servisné miesta sa nachádzajú v Čechách v Prahe a na Slovensku v Nitre.

FOR ISUZU CZECH GROUP

TURANCAR CZ v Prahe je súčasťou zoskupenia „FOR ISUZU CZECH GROUP“, ktoré vzniklo v rámci partnerských vzťahov s firmou ProScan a.s., ktorá v Čechách reprezentuje skupinu ISUZU Trucks a predaj pickupov ISUZU D – MAX. Prepojením vznikla v Česku unikátna štruktúra ISUZU s komplexnou ponukou ISUZU. Zákazníci teraz úplne prvýkrát nájdu všetky služby ISUZU pod jednou strechou. „FOR ISUZU CZECH GROUP“ svojim zákazníkom ponúka predaj a servis autobusov, ľahkých nákladných áut od 3,5 t do 14 t, pickupov D – MAX.

V rámci zoskupenia TURANCAR ponúka tiež náhradné diely tzv. ISUZU INDUSTRIAL ENGINES pre pracovné a stavebné stroje všetkých značiek vybavené motormi ISUZU a všetky ďalšie diely pre úžitkové vozidlá dovážané do Európy.

BUS SHOW

 

WWW.ISUZUBUS.CZ

.