Wi-Fi od MOBILBOARD je súčasťou Smart City

MOBILBOARD už niekoľko rokov dodáva kvalitné priemyselné Wi-Fi routery špeciálne určené pre verejnú dopravu. Má za sebou mnoho realizácií v prevádzke MHD, prímestskej alebo zájazdové dopravy. Na veľtrhu BUS SHOW novo predstaví softvérové ​​nadstavby, ktoré pomáhajú dopravcom s monitoringom sily signálu na trase, alebo tvorbou úvodných mobilných stránok. Novinkou je Case Study riešenie internetu do zastávok – kedy sa MOBILBOARD stáva súčasťou projektu Smart City v mestách.

Koncept Chytré Wi-Fi na kľúč s komplexnými službami pre dopravcu sa naozaj vypláca. Výnimočnosť týchto doplnkových služieb je v previazanosti jednotlivých krokov, ktoré tvoria súvislé profesionálne riešenie internetu vo vozoch. Komunikáciu s dopravcom začíname poradenstvom a výberom najvhodnejšej zostavy služieb na mieru, pomôžeme s inštaláciou do vozov, po celý čas prevádzky zabezpečíme servisné online služby na diaľku až po monetizáciu Wi-Fi obsahu.

.

.

MOBILBOARD je dodávateľ riešení internetu do vozidiel verejnej dopravy a prevádzkovateľ reklamnej siete Wi-Fi reklama. V roku 2014 sa stal výhradným partnerom pre verejnú dopravu spoločnosti ADVANTECH – globálneho výrobcu routerov pre priemyselné aplikácie.

 

 

Dopravcovia môžu využiť nákup Wi-Fi routerov priamo s nákupom nových vozidiel.

Kvalitné Wi-Fi zariadenia s online dohľadom zaistí dopravcom v budúcnosti návratnosť svojej investície prostredníctvom marketingového využitia uvítacej stránky. Do budúcnosti má MOBILBOARD záujem služby Wi-Fi v MHD naďalej rozširovať o zábavnú a informačnú nádstavbu pre zvýšenie komfortu cestujúcich na palube.

 

Technické informácie a popis komplexných služieb nájdete na: www.wifivmhd.cz

 

Radmila Pospíšilová