O veľtrhu BUS SHOW

Veľtrh BUS SHOW je vôbec prvým inovatívnym autobusovým veľtrhom na Slovensku, uskutoční sa v dňoch 5. 6. – 7. 6. 2018 v Nitre v areáli TURANCAR na Bratislavskej ulici č. 29. Na výstavnej ploche 4 600 m² sa predstavia najnovšie dopravné prostriedky pre verejnú hromadnú dopravu vrátane elektrobusov a autobusov s alternatívnymi pohonmi z produkcie európskych výrobcov. Na BUS SHOW nebudú chýbať ani najmodernejšie a najkomfortnejšie autobusy pre turistickú a diaľkovú dopravu. Súčasťou veľtrhu budú expozície s elektronickými informačnými a odbavovacími systémami, servisnou technikou a ďalším príslušenstvom.

V rámci veľtrhu sa prvý deň uskutoční konferencia Elektrické autobusy pre mesto v kontexte Smart Cities. Budúcnosti verejnej dopravy patria nové inovatívne dopravné prostriedky s čistým tichým pohonom a novým inteligentným technológiám a práve o tom sa bude hovoriť na konferencii, ktorá sa uskutoční na BUS SHOW.  

Generálnym partnerom veľtrhu je Dopravný podnik mesta Košice a podporuje ho mesto Nitra. BUS SHOW je úplne prvým stretnutím dopravcov, dopravných spoločností, zástupcov obcí s výrobcami a predajcami autobusov. BUS SHOW by nemal vynechať nikto, kto sa akýmkoľvek spôsobom podieľa na chode verejnej dopravy. Maximum ďalších informácií získate tu.

 

Zdeněk Nesveda

 

AUTOKARY – VDL Bus & Coach

ELEKTROBUSY – ROŠERO

MIDIBUSY – KHMC OPAVA

ISUZU VISIGO – TURANCAR

ŠKOLNÍ AUTOBUSY ISUZU – TURANCAR

ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ DPB – MITERAL

ODBAVOVACÍ SYSTÉMY – MIKROELEKTRONIKA

ODBAVOVACÍ SYSTÉMY – MIKROELEKTRONIKA

ELEKTROBUSY SOR – DOPRAVNÍ PODNIK KOŠICE

.

OMNIplus TURANCAR CK

 

.